Адміністрація школи, вчителі, учні, батьки висловлюють подяку міській владі та народним обранцям України за постійну допомогу та підтримку школи !

Влітку 2019 року завдяки допомозі народного депутата України Хомутинніка В.Ю. проведено роботи з реконструкції вхідної групи школи з встановленням пандусу, який відповідає інженерним вимогам, та вестибюлю школи, ведуться ремонтні роботи з водовідведення ( ліва сторона будівлі). 5 серпня 2019 року розпочалися роботи з капітальної реконструкції шкільного стадіону в межах міської програми "Шкільний стадіон".

Влітку 2018 року завдяки допомозі народного депутата України Хомутинніка В.Ю. розпочалися роботи з ремонту аварійних шкільних туалетів. Роботи завершено у жовтні 2018 року. Щиро дякуємо допомозі Хомутинніка В.Ю. з відновлення шкільного паркану.

З 3 вересня 2018 року по рішенню Харківської міської ради всі школи міста Харкова забезпечені фізичною охороною - в школі весь робочий час працює охоронник. У жовтні 2018 року завдяки фінансуванню з міського бюджету на всіх 4-ох поверхах школи встановлено Wi-Fi.

Влітку 2016 року учні школи отримали в подарунок від міської влади сучасний спортивний майданчик, було капітально відремонтовано спортивну залу школи.

1 вересня 2016 року учні школи отримали подарунок від народного депутата України Хомутинніка В.Ю. - багатофункціональний пристрій.

1 вересня 2015 року учні 5-11-х классов отримали в подарунок від заступника голови адміністрації Комінтернівського району Лещенко С.М. футбольні, баскетбольні та волейбольні м"ячи .

У 2011/2012 навчальному році старшокласники школи отримали у подарунок від Харківської міської ради новий комп"ютерний клас з сучасним обладнанням та програмним забезпеченням на загальну суму 49000 гривень.

/Files/photogallery/2128/IMG_5845.jpg

У 2012/2013 навчальному році завдяки допомозі Харківської міської ради було відремонтовано дах основного приміщення школи на суму 75000 гривень.

На початку кожного навчального року всі учні 1-х класів отримують в подарунок від Харківського міського голови Г.А.Кернеса подарунки - щоденники або Букварики, учні 1-4-х класів - корисні листівки зі шкільною інформацією .

Щиро дякуємо за допомогу та подарунки!

Кiлькiсть переглядiв: 395