/Files/images/62286315.png

Форми здобуття освіти

Відповідно до статті 9 Закону України "Про освіту" загальна середня освіта в школі організована за такими формами:
- інституційна (очна);
- індивідуальна (екстернат, педагогічний патронаж).
Індивідуальні форми здобуття освіти, які можна отримати
в ХЛ №91:

- педагогічний патронаж, який передбачає: надання освітніх послуг відповідно до потреб дитини та у формі, яка найбільш відповідає стану дитини та її індивідуальним можливостям; забезпечення освітнього процесу необхідними засобами навчання з урахуванням індивідуальних потреб здобувача освіти; можливість періодичного залучення здобувача освіти до учнівського колективу з метою соціалізації (у межах загальношкільних освітніх заходів); взаємодію педагогічних працівників із закладами охорони здоров'я, закладами соціального захисту дітей, інклюзивно-ресурсними центрами.

- екстернат, який, зокрема, орієнтований на учнів, які опанували або можуть опанувати один чи декілька предметів, класів чи навіть рівнів освіти швидше своїх однолітків.

Організація навчання за кожною із форм регулюється відповідними Положеннями:
ПОЛОЖЕННЯ про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти.
ПОЛОЖЕННЯ про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти.