/Files/images/дистанційка.jpg

Шановні учні та батьки!

Звертаємо вашу увагу, що організація освітнього процесу в школі відбувається із застосуванням технологій дистанційного навчання.

З першого вересня 2022 року Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №91 проводить навчання на єдиній освітній платформі “HUMAN Школа”.

HUMAN Школа - це сучасна освітня платформа для шкіл. Вона допомагає українським навчальним закладам впроваджувати кращі світові інновації у сфері освіти.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Всеукраїнська школа онлайн

На YouTube МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Для зручності користувачів там працюють окремі списки відтворення. Тепер, зокрема, і для початкових класів:

Уся інформація про Всеукраїнську школу онлайн зібрана на сайті МОН за посиланням: bit.ly/2XT6BlA

Онлайн-інструменти дистанційного навчання

* Платформа частково безоплатна/ повністю платна
Загальноосвітні * http://rozumniki.info/ Абетка Математика Українська мова Навчання грамоти 1-3 клас
* https://study-smile.com/ Сайт для дошкільнят і молодших школярів, де можна вчитися рахувати і читати
* https://miyklas.com.ua/ Цей сервіс містить онлайн-курси з 1-го до 11-го класу. Теорія + практичний блок.
https://www.matific.com/
ua/uk/home/
Безкоштовний ресурс для вивчення математики в ігровій формі для учнів 1-6 класів. Учні можуть вирішувати задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції та прийоми. Matific дозволяє відстежувати успіхи всіх учнів через звіти в реальному часі
Математика на Khan Academy https://uk.khanacademy.org/ Це українська версія навчальних відео популярної освітньої платформи Khan Academy. Тут можна знайти уроки з геометрії, тригонометрії та алгебри.
Пізнавальні Цікава наука https://www.youtube.com/channel/
UCMIVE71tHEUDkuw8tPxtzSQ
науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики.
https://prometheus.org.ua/ Англійська мова Аналіз даних Громадянська освіта сучасного вчителя Підготовка до ЗНО Підприємництво «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» (надання усім охочим людям з інвалідністю)
https://www.ed-era.com/courses/ Тут ви знайдете 47 безкоштовних курсів на найрізноманітніші теми. Зокрема: курс з механіки; курс з історії “Зародження української нації” та “Історія України в історіях” (повний курс з історії України для підготовки до ЗНО); курс з математики: “Арифметика, рівняння та нерівності”; курс про права людини в освітньому просторі; курс з англійської; курс з біології.
Книга-мандрівка https://www.youtube.com/channel/
UCHq5vXBXgKpU0_Nxl8pDKyw
Український мультсеріал, створений на основі бестселера “Книга-мандрівка. Україна” про всесвітньо відомих українців та події, про які в нас не завжди добре знають.
Ukraїner https://www.youtube.com/channel/
UCbNaKxi1j-Q5jWZDpJZp56g/featured
Експедиція Україною. Закарпаття, Приазов'я, Полтавщина, Полісся, Бессарабія, Сіверщина, Поділля, Карпати, Буковина, Галичина, Таврія, Причорномор'я, Слобожанщина, Наддніпрянщина, Волинь, Запоріжжя. Подорожі, активний туризм, відкриття, мандри, антропологія та етнографія.

Для вчителів

Kahoot https://kahoot.com/ Базова версія – безкоштовна. Англомовний сервіс, де можна створити вікторини з множинним вибором для всього класу.
Classtime https://www.classtime.com/uk/ Це вправи і тести, в яких є можливість ставити оцінки. Вони є як готові, так можна створювати і свої. У безкоштовній версії є понад 30 тисяч питань для учнів, можна створювати свої та давати учням виклики у 9-ти форматах. У платній версії доступні оцінювання, командні ігри, завантаження індивідуальних та класних звітів.
Кiлькiсть переглядiв: 2254