/Files/photogallery/2808/IMG-b88fcab01c27849e05b581f333107f2f-V.jpg

З історії школи

У 1972 році в новому мікрорайоні (Нові Будинки) міста Харкова, на місці пустиря, де протікала маленька річечка, була побудована середня школа № 91. У школі навчалося більше 2 тисяч учнів.

Першим директором школи був Михайло Якович Вікарчук - вчитель іспанської мови.

Заступники директора з навчально-виховної роботи: Раїса Василівна Стадніченко, Поліна Миколаївна Ковальчук, Ірина Василівна Трут.

У школі вивчалося 4 іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська.

У 1982 році школа відзначає своє перше десятиріччя. Директор школи - Віктор Павлович Гаркавець.

Заступники директора з навчально-виховної роботи: Алла Іванівна Ліховідова, Алла Костянтинівна Ширяєва, Таїсія Петрівна Чівкунова, Наталія Анатоліївна Бурцева, Євгенія Петрівна Деркач, Антоніна Йосипівна Качинська.

З лютого 1986 року директор школи - Валентина Іванівна Перегудова.

Заступники директора з навчально-виховної роботи:
Наталія Анатоліївна Бурцева, Євгенія Петрівна Деркач, Антоніна Йосипівна Качинська, Тетяна Іванівна Кондрат.

Школа...! Ты – наш дом второй,

Ты – колыбель, ты – пристань наша верная.

Расти, преображайся, молодей

Наша девяносто первая...

/Files/photogallery/8/DSCN3759_ site.jpg

У школі, заснованій у 1972 році, 22 класи, в яких навчається 594 учні.

З 2004 / 2005 навчального року директор школи - Топоркова Наталія Семенівна, вчитель біології та хімії, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання «вчитель-методист».

У школі працюють 38 вчителів, 13 з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 6 - звання "Вчитель - методист", 6 - звання "Старший вчитель".

"Ми всі вчимося, виховуємо та навчаємо", - цими словами можна виразити освітню філософію нашої школи. Головне завдання педагогів нашої школи - створювати для учнів такі умови, які дозволять формувати у них загальнолюдські цінності, розвивати інтелект і потребу вчитися.

У 2018/2019 навчальному році школа продовжує роботу над науково-методичною темою: "Від екологічного виховання та освіти до екологічної культури". Вчителі творчо впроваджують сучасні інноваційні технології.