/Files/images/інклюзія.png

Умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами:

В ліцеї частково створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечення їх безперешкодним доступом до приміщень ліцею, а саме:
· у наявності пандус, який відповідає всім інженерним вимогам та кнопка екстренного виклику працівників ліцею;
· виконано поточний ремонт класних кімнат; створено ресурсну кімнату для занять з фахівцями (логопедом, дефектологом, психологом).

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева або світлих тонів; класні дошки темно-зеленого або коричневого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях ліцею рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення обладнані системами центрального опалення. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (за окремими графіками).