/Files/images/піклування.jpg
Адміністрація ліцею, вчителі, учні, батьки висловлюють подяку міській владі та народним обранцям України за постійну допомогу та підтримку школи !

При підготовці до 2023/2024 навчального року завдяки благодійній допомозі волонтерів було замінено 5 мийок та змішувачів в шкільній їдальні, придбано 5 обробних столів.

При підготовці до 2022/2023 навчального року з міського бюджету було виділено кошти на частковий ремонт покрівлі 4 та 2 поверхів, часткового ремонту аварійних кабінетів № 27, 29, 30. Дякуємо від щирого серця за турботу, навіть в такий складний для країни час!!!

При підготовці до 2021/2022 навчального року з міського бюджету було виділено кошти на частковий ремонт системи опалення ( заміна старих радіаторів, труб) та частковий ремонт покрівлі на 4 та 2 поверхах.

1 вересня 2020 року всі учні школи отримали корисні подарунки та привітання від Харківського міського голови Г.А.Кернеса: учні 1-х класів- книжку-розмальовку та календарик; 2-3 класів- стереолистівку та календарик; 4-х класів- браслет та календарик; 5-7 класів-блокнот та календарик; 8-х класів - блокнот; 9-х класів - блокнот та фотоальбом; 10-11-х класів - екосумку з блокнотом, фотоальбомом та браслетом.

У 2019/2020 навчальному році завдяки підтримки депутата Харківської міської ради Тимофєєвої Н.М. у шкільній їдальні оновлено та встановлено сучасне обладнання з видачі їжі.

/Files/images/їдальня.jpg

Влітку 2019 року завдяки допомозі народного депутата України Хомутинніка В.Ю. проведено роботи з реконструкції вхідної групи школи з встановленням пандусу, який відповідає інженерним вимогам, та вестибюлю школи, проведено ремонтні роботи з водовідведення ( ліва сторона будівлі). 5 серпня 2019 року розпочалися роботи з капітальної реконструкції шкільного стадіону в межах міської програми "Шкільний стадіон" під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса та міської ради. В жовтні 2019 року роботи завершено.

/Files/photogallery/2960/P91106-134441.jpg

Влітку 2018 року завдяки допомозі народного депутата України Хомутинніка В.Ю. розпочалися роботи з ремонту аварійних шкільних туалетів. Роботи завершено у жовтні 2018 року. Щиро дякуємо допомозі Хомутинніка В.Ю. з відновлення шкільного паркану.

/Files/photogallery/2923/P1010725.JPG

З 3 вересня 2018 року по рішенню Харківської міської ради всі школи міста Харкова забезпечені фізичною охороною - в школі весь робочий час працює охоронник. У жовтні 2018 року завдяки фінансуванню з міського бюджету на всіх 4-ох поверхах школи встановлено Wi-Fi.

Влітку 2016 року учні школи отримали в подарунок від міської влади сучасний спортивний майданчик, було капітально відремонтовано спортивну залу школи.

1 вересня 2016 року учні школи отримали подарунок від народного депутата України Хомутинніка В.Ю. - багатофункціональний пристрій.

1 вересня 2015 року учні 5-11-х классов отримали в подарунок від заступника голови адміністрації Комінтернівського району Лещенко С.М. футбольні, баскетбольні та волейбольні м"ячи .

У 2011/2012 навчальному році старшокласники школи отримали у подарунок від Харківської міської ради новий комп"ютерний клас з сучасним обладнанням та програмним забезпеченням на загальну суму 49000 гривень.

/Files/photogallery/2923/P1010707.JPG

У 2012/2013 навчальному році завдяки допомозі Харківської міської ради було відремонтовано дах основного приміщення школи на суму 75000 гривень.

На початку кожного навчального року всі учні 1-х класів отримують в подарунок від Харківського міського голови Г.А.Кернеса подарунки - щоденники або Букварики, учні 1-4-х класів - корисні листівки зі шкільною інформацією .

Щиро дякуємо за допомогу та подарунки!