До уваги батьків майбутніх першокласників!

3 08.04.2024 року розпочинається реєстрація дітей до першого класу.

Прогнозована кількість класів і учніву 1-х класах на 2024/2025 н.р.:

Кількість класів – 2

Кількість учнів – 48

Як записати майбутнього першачка до школи онлайн

Подавати заяву про вступ до школи мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2024/2025 навчальному році. Тобто це не “електронна черга” в школу, та для дітей молодшого віку цього робити не потрібно.

/Files/images/62286315.png

Запис дитини до школи онлайн. Покрокова інструкція

1. Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут.

2. Оберіть школу серед перелічених.

3. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією.

Які необхідні документи для зарахування до 1 класу?

Необхідно одному з батьків (законному представнику) надати:

- заяву про зарахування,

- копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;

- оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о«Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089,

- «Карту профілактичних щеплень» за формою № 063/о.

- у разі наявності та за бажанням батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Якщо школа матиме достатньо місць, аби прийняти всіх охочих, то зарахує всіх, хто подав заявки. Якщо ж ні, то гарантовано отримають місце діти з правом першочергового зарахування. А серед інших претендентів проведуть жеребкування.

/Files/images/untitled-411_1.jpg

Право першочергового зарахування мають діти:

— які проживають на території обслуговування школи

Проспекти: Льва Ландау 12, 16;

Петра Григоренка 14, 16, 18-а;

Байрона 161–169 (непарні);

Проїзд Садовий 2-30 (парні).

— чиї рідні навчаються або працюють в цій школі

Графік прийому заяв:
Понеділок - п'ятниця з 09.00 до 16.00.
Звертаємо вашу увагу на те, що підтвердження заяви документами можливо лише у безпечний період та в зазначений графік.

Додамо, що у 2024 році електронна реєстрація майбутніх першачків обов’язкова в рамках цифровізації країни.