/Files/images/карантин.jpg

3 варіанти (сценарії), запропоновані МОНУ щодо початку 2021/2022 навчального року

Лист Міністерства освіти і науки України від 23.07.2021 №1/10-3101 "Щодо особливостей організації навчання"

1.

Низький рівень захворюваності, "зелений" рівень епід. небезпеки: відвідування закладів освіти здобувачами освіти дозволено в звичайному (очному) режимі
Може організовуватися "змішане" навчання (за рішенням педради).

2.

Високий рівень захворюваності, "червоний" рівень епід. небезпеки.
Відвідування закладів освіти заборонено, крім ЗДО та учнів 1-4 класів ЗЗСО.
-початкова школа - очне або "змішане" навчання (як дистанційно, так і в закладах освіти із дотриманням правил дистанціювання та гігієни);
-базова та профільна середня освіта - освітній процес забезпечується дистанційно.
Рішення про "змішане" навчання приймає педрада.

3.

Середній рівень захворюваності - "жовтий" і "помаранчевий" рівні епід. небезпеки
Відвідування закладів освіти дозволено в звичайному режимі (початкова, базова та профільна середня освіта).
Може організовуватися "змішане" навчання (за рішенням педради).
Відвідування закладів освіти може бути заборонено у разі, коли на самоізоляції перебуває більше, як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.
Освітній процес забезпечується дистанційно.

Постанова КМУ від 28.07.2021 №787 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236

П.15-1 постанови КМУ від 09.12.2020 №1236

у разі встановлення "жовтого" рівня епідемічної небезпеки, забороняється: відвідування закладів освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів за участю здобувачів освіти у разі відсутності у більш як 20% персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.