Освітня акція "На варті ментального здоров'я"

Часи повномасштабного російського вторгнення вплинули на кожного з нас, ми тривожимось за майбутнє, рідних, себе, знайомих та незнайомих. Водночас особливо чутливим є наше молоде покоління - наші діти. Їм як нікому складно у воєнні часи. Завдяки ініціативам Олени Зеленської ментальне здоров'я стало частиною державної політики. "Допомогаючи іншим, ми підсвідомо допомагаємо й собі триматися". Тому, протягом листопада учні закладу освіти взяли участь в освітній акції "На варті ментального здоров'я", у межах якої запропонували цікаві та безпечні ідеї цікавих, мотиваційних та творчих активностей, спрямованих на пошук джерела сили в ці важкі для країни часи, зміцнення психічного здоров'я, покращення емоційної атмосфери, піклування про інших.