/Files/images/0_731.png

/Files/images/0_735.png

/Files/photogallery/3097/конф 2.jpg

У 2021 році шкільний євроклуб EuroMix став одним з переможців Всеукраїнського конкурсу від Представництва Європейського Союзу в УкраїніEuropean Union in Ukraine з проєктом « В Україні мріємо, як в Європі діємо!». Тема цьогорічного конкурсу «Прямуючи до ЄС, змінюємо Україну».Євроклуби-переможці отримали консультаційну та фінансову підтримку на реалізацію своїх ідей. Представництво ЄС в Україні визначило 26 проєктів-переможців конкурсу серед українських євроклубів. Цього року переможцями стали як представники невеликих сіл, так і обласних центрів

.Метою реалізації проєктів євроклубів є поширення серед учнів та молоді знань і навичок, які сприятимуть формуванню громадянської культури на основі європейських цінностей та принципів. Конкурс проводився в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні. Партнерами нашого євроклуба стали Євроклуб MerryBox НВК № 10 м. Марганець Дніпропетровська область та Євроклуб "Вікно в Європу" Навчально-виховний комплекс "ЗНЗ-ДНЗ" с. Лучинець Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області

Тож з квітня по листопад 2021 року наш євроклуб успішно реалізовував проєкт разом з партнерами. Проєкт направлений на розвиток лідерських якостей, на те, щоб навчити молодь мріяти, вірити у себе через вивчення традицій , спільних цінностей та кращих практик Європи та України, способу життя європейців, на ознайомлення з європейськими цінностями великого кола людей. За цей час євроклубівці проводили опитування, проводили тренінги, онлайн та оффлайн зустрічі з партнерами, подорожували, вивчали європейські цінності, мріяли та намагалися змінювати шкільне життя на краще.

Посилання на проект : https://www.facebook.com/groups/1798594353656288

/Files/photogallery/3097/IMG-db47e0a347837af2b2dda88968a697bc-V.jpg

Оксана Іванівна Штих кураторка євроклубу EuroMix Харківська загальноосвітня школа 91 була запрошена до м. Київ на «Щорічні зустрічі мереж ЄС» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні», які проходили 23-24 листопада

Проєкт євроклуба «В Україні мріємо, як в Європі діємо!» став переможцем Всеукраїнського конкурсу проєктів для євроклубів України. Проєкт був присвячений розвитку европейських цінностей, був відзначений Представництвом ЄС в Україні та отримав підтримку в процесі реалізації. Щороку євроклуб приймає нові виклики, реалізує цікаві проекти, навчається, комунікує, мріє, мандрує, дискутує і дебатує, поширює європейські цінності та дізнається більше про ЄС та євроінтеграційні процеси в Україні. Цього року координатор євроклуба мала чудову можливість зібратись разом з колегами з усієї України, обговорити результати проведеної роботи, підвести підсумки, обмінятись успішним досвідом, спланувати майбутні проекти, послухати цікавих спікерів, подискутувати на цікаві теми, провести продуктивні, інформативні два дні у столиці. Штих О.І . успішно виступила у відеоконференції країн Східного партнерства у Представництві ЄС в Україні , де представила результати свого проєкту , поділились досвідом своєї роботи, розповіли про успішні форми та методи роботи з молоддю, яка ініціює і реалізує проєвропейські проєкти. На зустрічі виступала Вікторія Давидова, Радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, яка презентувала учасникам зустрічей актуальні проєкти, ініціативи та публікації Представництва ЄС. Координатор євроклубу отримали від Представництва ЄС 5 сертифікатів за участь у різних проєктах – переможцях конкурсу проєктів .

/Files/photogallery/846/IMG_3196.jpg