/Files/images/само2.jpg

Інформація про нагороди ДЮГО за 2013-2019 навчальні роки у рамках учнівського самоврядування

Рівень нагороди Назва конкурсу Тип нагороди (диплом, грамота) Рік
Районний
Міський Конкурс учнівських проектів «Я – харків’янин», номінація «Харків – місце відкрите, дружне, толерантне» ІІІ місце Травень 2014
Конкурс бізнес-проектів в школі розвитку «Школа миру» сертифікат Травень 2014
Фестиваль дитячо-юнацьких організацій «Запали зірку»

Енергофестиваль
Переможець у номінації «Проект року»

переможці та лауреати
грамоти
Січень 2014

Лютий 2015
Обласний
Всеукраїнський Участь у Всеукраїнському освітньому тренінгу "Демократичне врядування у школі" сертифікати Жовтень 2014
Міжнародний Міжнародний екологічний освітній проект «Європейські школи за живу планету» у Австрії сертифікат Вересень 2013
Міжнародні змагання на кращий проект Польського Конгресу Східних ініціатив «Ні расизму у спорті» Диплом Жовтень 2013
Україно-польсько-німецький семінар «З двох зроби три: як організувати тристоронню зустріч молоді» у Польщі сертифікатБерезень 2014
Євронест школа в Європейському парламенті м. Страсбург, Франція Диплом, сертифікати Листопад 2013
Міжнародний екологічний освітній проект «Європейські школи за живу планету» у Румунії сертифікат Червень 2014
У 2013/2014 навч. році до шкільного самоврядування приєдналася підростаюча учнівська молодь 7-9-х класів. Одним з напрямків роботи шкільного самоврядування є співпраця зі шкільним євроклубом. 26 вересня в школі було організовано і проведено "День європейських мов".
26 вересня на базі ХЗОШ № 20 відбулося звітування учнів нашої школи на нараді районого активу учнівського самоврядування "КРОС" про проведену роботу за 2012/2013 навч. рік та перспективи...
18 жовтня на базі ХСШ №114 проходила лабораторія учнівських проектів "КРОС". Рижкова Аліса та Ярошенко Камілла представили розробку нового екологічного проекту "Як що не я, то хто..?"
В 2014/2015 навчальному році шкільне самоврядування почало працювати над міжнародним освітнім проектом " Демократичне врядування в школі" та працює над створюванням в школі "Шкільної служби порозуміння".
В 2016/2017 навчальному році Жіночій консорціум України Save the Children видав Свідоцтво вчителю географії Ківіренко Роману про проходження навчання на тему попередження насильства в школі
В 2016/2017 навчальному році Жіночій консорціум України Save the Children видав Свідоцтво учениці 11-Б класу Діденко Ярославі та учню 11-Б класу Сдобнікову Артему про проходження навчання для членів органу шкільного самоврядування.
В 2016/2017 навчальному році Громадська організація "Агенція розвитку освітньої політики" в Україні видала Сертифікат вчителю англійської мови Штих Оксані Іванівні за активну участь у роботі навчально-практичного семінару "Ефективні форми роботи й методи залучення дітей і молоді" в рамках міжнародного проекту з громадянського виховання і політичної просвіти "Ми можемо більше! Сприяння партиципації дітей і молоді в регіонах України, Грузії та Росії".
В 2017/2018 навчальному році в рамках роботи учнівського самоврядування "САМ" учениця 11-А класа Гнєтнєва Юлія приймала участь у ІІІ Харківському студентському фестивалі реклами з роботою "Екологічні проблеми світу" та отримала сертифікат учасника фестивалю.
В 2017/2018 навчальному році Дипломом Другого ступеня за участь в XI Конкурсі творчих робіт на теми збереження природи, енергоресурсів ХМГО "Енергія миру" було нагороджено ученицю 8-А класу Сущенко Ангеліну.
В 2018/2019 навчальному році Далакян Вероніку, ученицю 9-А класу було нагороджено подякою від Спілки ветеранів АТО за кращій вірш "Мрії про Україну".
В листопаді 2018/2019 навчального року Мерзлікіна Артема, учня 7-А класу було нагороджено грамотою за ІІІ місце у конкурсі дитячого малюнка присвяченого Дню Боротьби зі СНІДом.
У травні місяці 2018/2019 навчального року учні 11-А класу Опришко Владлен і Лемента Микита отримали сертифікати про успішне закінчення навчання за новою програмою Школи лідерів учнівського самоврядування у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
У грудні місяці 1919/1920 навчального року учні школи Мерзлікін Артем та Брицька Маргарита отримали нагороди та цінні призи за участь у конкурсі Харків-енерго-ресурс.
В травні місяці 2020/2021 навчального року учениця 5-Б класу Козорєзова Софія одержала перемогу в міському конкурсі учнівських проєктів "Харків очима небайдужих дітей".