/Files/images/правила2.jpg

Правила для учнів

Прихід учня до ліцею

Приходь до ліцею за 15 хвилин до початку занять.Заходячи до ліцею, пропускай вперед учителів, молодших ліцеїстів, батьків. Хлопці пропускають уперед дівчат. У разі пропуску хоч одного дня занять май документ, що пояснює твою відсутність.Приходь до школи в одязі ділового стилю (піджак, сорочка/блуза, брюки, спідниця однотонного кольору), у чистому взутті. Зачіска повинна бути охайною.На уроки фізичної культури та трудового навчання принось відповідний одяг.Під час міжсезоння та опалювального сезону верхній одяг здавай до гардеробу.

Поведінка учня на уроках

Приготуй все необхідне до уроку на перерві.Після дзвінка негайно займи своє місце в класі.Уважно слухай пояснення вчителя та відповіді учнів, виконуй завдання.Виходь відповідати зі щоденником. Відповідай голосно, не поспішаючи.Якщо хочеш поставити запитання або відповісти, підніми руку і зроби це з дозволу вчителя.Не перебивай однокласника, який відповідає, не підказуй, щоб не поставити його в незручне становище.Під час уроку забороняється: виходити з класу без дозволу вчителя; користуватись мобільним телефоном; кричати з місця; займатися справами, які не стосуються уроку.

Поведінка учня на перерві

Дотримуйся порядку, розмовляй спокійно, без крику.Не бігай коридорами, при пересуванні дотримуйся правої сторони.Не піднімайся та не спускайся без необхідності на інші поверхи.Йдучи сходами, дотримуйся правої сторони.Вітайся з робітниками ліцею, дорослими та батьками.Дбай про чистоту в ліцеї.Після дзвінка не затримуйся в коридорах.Під час перерви категорично забороняється: виходити за межі подвір’я ліцею; палити в ліцеї та на її території.

Поведінка учня поза ліцеєм

Будь уважним до дорослих, маленьких дітей, хворих та літніх людей.Будь ввічливим, стриманим у словах та вчинках.Чемно поводь себе у міському транспорті, сідай тільки тоді, коли сіли всі дорослі.Дбайливо стався до природи.Бережи своє здоров’я та здоров’я оточуючих людей.Не вживай алкогольні напої, не пали.

Вказівки щодо ведення щоденника

Щоденник – документ, ведення якого є обов’язковим для учнів ІІ-ХІ класів. Працюючи зі щоденником, учні зобов’язані: охайно та правильно заповнювати всі його сторінки;своєчасно записувати розклад уроків на тиждень;щодня стисло і грамотно записувати завдання додому з усіх предметів;надавати щоденник учителям для виставлення балів та записів подяк і зауважень;щотижня здавати щоденник на перевірку класному керівникові.