Учні школи беруть участь у міських, міжнародних конкурсах, турнірах, змаганнях.

У спортивних естафетах, змаганнях, турнірах у 2016/2017 навчальному році переможцями стали:

· учень 8-А класу Дубовік Віктор – посів І місце в турнірі федерації кемпо та кобудо IKF України «Шлях воїна»; І місце у відкритому чемпіонаті м. Харкова з кемпо-карате в розділі «семі-контакт»; ІІ місце у відкритому Чемпіонаті з кемпо-карате та кобудо в розділі «ката»; І місце в іграх бойових мистецтв; І місце у відкритому чемпіонаті м. Харкова з кемпо;

· учениця 9-Б класу Крикливенко Яна – посіла ІІ місце у Чемпіонаті з художньої гімнастики; ІІІ місце у ІІІ Відкритій Першості ДЮСШ № 3 з художньої гімнастики у м. Києві; ІІ місце у VІІІ Міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Юні грації»; І місце у VІІІ Міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Краса врятує світ»; ІІ місце у чемпіонаті МК ДЮСШ «Восток» з художньої гімнастики «Снігова королева»;

· учениця 11-А класу Желтова Аліна – посіла І місце у Чемпіонаті м. Харкова зі спортивної акробатики; І місце в Першості КДЮСШ № 6 «Грація» зі спортивної акробатики; І місце у відкритому міському турнірі «Надія» зі спортивної акробатики;

· учень 11-А класу Терешонков Влад – посів І місце у Відкритому Чемпіонаті з кемпо-карате та кобудо у розділах «самозахист» та «самозахист зі зброєю»; І місце у 8-му традиційному чемпіонаті України з кемпо та кобудо у розділі «самозахист зі зброєю» у м. Ромни; І місце у відкритому чемпіонаті м. Харкова з кемпо-карате;

· учень 11-Б класу Клімов Ельдар - посів І, ІІ, ІІІ місця у відкритому чемпіонаті міста Харкова з кемпо-карате та кобудо; І, ІІІ місця у відкритому турнірі міста Харкова з кемпо «Шлях воїна»; ІІ місце в іграх бойових мистецтв кемпо; V місце у рейтингу кращих спортсменів федерації кемпо та кобудо ІКF України;

Учні школи приймали активну участь в міських і районних змаганнях:

· у районному легкоатлетичному кросі;

· у першості району з футболу «Шкіряний м’яч», посіли: 2000 рік народження - 4 місце;

· у районних змаганнях з програми Спартакіади школярів – IV та ІІІ місце;

· у районних змаганнях «Сокіл-Джура» - 3 місце;

· змаганнях з гандболу серед дівчат 8-9 класів посіли 3 місце, а серед хлопців посіли 5 місце;

· районних змаганнях зі стрітболу - 4 місце;

· районних змаганнях з «фут-зал»: дівчата посіли 3 місце, а хлопці 5 місце.

Шкільний танцювально-хореографічний ансамбль «Еледанс» (керівник Глаубе Елліна Віталіївна) активно приймає участь у всіх загальношкільних святах та заходах, у районному творчому фестивалі художньої самодіяльності.

Кiлькiсть переглядiв: 45