/Files/images/порада2.jpg
Інтернет-ресурси для батьків:

Найцікавіші та популярні сайти для батьків та їх дітей, які допоможуть знайти відповіді на всі запитання, зробити життя цікавим і пізнавальним.

Альманах "Ранній розвиток" – сайт створений батьками, об'єднаними одним прагненням – максимально розвинути дані дитини не в одній якійсь галузі, а виховати гармонійну людину. Публікації альманаху висвітлюють різні аспекти раннього розвитку дітей та розбиті на розділи, що відповідають різним віковим групам.

"Вундеркіндер" – на сайті розміщено матеріали, необхідні для навчання та розвитку малят. Матеріали представлені у вигляді комп'ютерних презентацій, а також цікавих Flash-мультиків та ігор. Матеріали з російської мови, математики, читання, вивчення навколишнього світу, біології, історії, малювання призначені для навчання дітей вдома, в садку, в початковій школі.

Сайт "Сімейна психологія" проекту "Report.ru" присвячений психології стосунків у сім'ї: між чоловіком і дружиною, дітьми і батьками. На ньому зібрані ресурси та матеріали, що допомагають у вирішенні сімейних проблем.