/Files/photogallery/8/images 13.jpeg
Інтернет-ресурси для батьків:

Найцікавіші та популярні сайти для батьків та їх дітей, які допоможуть знайти відповіді на всі запитання, зробити життя цікавим і пізнавальним.

"Дошкольное образование" – сайт призначений для дошкільнят, їх батьків, а також вихователів дошкільних навчальних закладів. Тут можна знайти багато корисної інформації по вихованню та навчанню дітей від народження і до 7 років, літературу та ігри для дітей, посилання на інші ресурси і просто цікаву та корисну інформацію.

Альманах "Раннее развитие" – сайт створений батьками, об'єднаними одним прагненням – максимально розвинути дані дитини не в одній якійсь галузі, а виховати гармонійну людину. Публікації альманаху висвітлюють різні аспекти раннього розвитку дітей та розбиті на розділи, що відповідають різним віковим групам.

"До и после трех" – сайт присвячений дошкільному розвитку, особливо – ранньому розвитку. Він побудований у вигляді довідника, збірника занять, в тому числі вправ, які можна проводити з дитиною.

"Дошкольник" – цей сайт – для сім'ї, для батьків, матерів і дітей. Сайт про те, як виховувати дитину, як навчитися знаходити з нею спільну мову. Багато цікавої інформації для дітей: казки, вірші, розумні задачки, пізнавальні статті. На сайті представлена також велика колекція сценаріїв до різних свят.

"Вундеркиндер" – на сайті розміщено матеріали, необхідні для навчання та розвитку малят. Матеріали представлені у вигляді комп'ютерних презентацій, а також цікавих Flash-мультиків та ігор. Матеріали з російської мови, математики, читання, вивчення навколишнього світу, біології, історії, малювання призначені для навчання дітей вдома, в садку, в початковій школі.

"Детский сад. Ру" – інформаційний ресурс, на сторінках якого можна знайти відомості про фізичний розвиток дітей, про основи дитячої гігієни, про значення дитячих ігор у виховному процесі, про трудове виховання дитини, про організацію святкових ранків у дитячому садку, про деякі дитячі хвороби та багато іншого.

Сайт "Семейная психология" проекту "Report.ru" присвячений психології стосунків у сім'ї: між чоловіком і дружиною, дітьми і батьками. На ньому зібрані ресурси та матеріали, що допомагають у вирішенні сімейних проблем.