/Files/photogallery/13/Штых Оксана Ивановна DSC00059_site.jpg Мене звати Штих Оксана Іванівна , я працюю у школі № 91 з 1989 року. Ця школа стала мені рідною. Я прийшла працювати педагогом-організатором відразу після закінчення школи. А з 1997 року я працюю вчителем англійської мови. За роки моєї роботи я випустила 3 класи. Зараз я - класний керівник 8- Б класу. Кожен мій випуск особливий. Я пам’ятаю кожного учня і я сподіваюсь, що кожен учень пам’ятає мене. З 2010 року я стала куратором шкільного євроклубу і мої учні стали активними його членами.

Мої визначальні риси: доброта, наполегливість, любов до дітей, прагнення до досконалості, повага до людей та толерантність

Моє життєве кредо: «Жити так, щоб людям, які мене оточують, було краще від того, що я поруч. Хочеш змінити світ – почни з себе!»

Світ захоплень: Підтримую здоровий спосіб життя та подорожую

Улюблений вислів:
1. «Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть: не зважай, віддай найкраще з себе.» (Матір Тереза)

2. «Тільки даючи, можна одержати.» (М.Куаст)

Учительське щастя: Якщо ви хочете знайти вчительське щастя, перестаньте думати про вдячність і невдячність і насолоджуйтесь внутрішньою радістю, яку приносить лише самовіддача

Особистий блог, на якому ви можете більш детально ознайомитися із учасником конкурсу: http://luchikiua.blogspot.com/