учасника 2-го (обласного) туру
Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року"

1. Прізвище, ім'я, по батькові: Штих Оксана Іванівна

2. Дата народження: 1972

3.Повна домашня адреса з поштовим індексом:
,e-mail : oksanastykh@gmail.com

4. Освіта, спеціальність за дипломом: вища, філолог, викладач англійської мови та літератури.

5. Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу, e-mail):
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 91 Харківської міської ради Харківської області, м.Харків 61100, Садовий проїзд, 18-Б, 0572-97-20-08, sch91@kharkivosvita.net.ua

6. Стаж роботи: педагогічний: 23 роки

у тому числі класним керівником: 18 років

7. Кваліфікаційна категорія: спеціалист вищої категорії

8. Звання: немає

9. Державні нагороди, відзнаки (обов'язково вказати рік нагородження):
грамота Управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради 2011, грамота Департаменту освіти Харківської ради 2012, грамота Управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради 2016

10. Проблема (тема), над якою Ви працюєте як класний керівник:
«Виховання загальнолюдських європейських цінностей, формування активної життєвої позиції та розвиток лідерських якостей в учнів»

11. Інноваційні форми роботи та технології, що використовуються:
Традиційні технології( семінари, індивідуальні бесіди, диспути), технологія колективних творчих справ, проектні та ігрові технології , інтерактивні, тренінги, технологію педагогічної підтримки, інформаційно-комунікаційні технології. .

12. Навчальна література , якою Ви користуєтесь як класний керівник:
1. Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки - Указ Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 -http://www.president.gov.ua/documents/5802015-19494
2. Концепція національно-патріотичного виховання дітей та молоді. -Наказ Міністерства освіти і науки Українивід 16.06.2015 р. № 641 -http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/47154/
3. Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів: методичні рекомендації до впровадження в загальноосвітніх навчальних закладах. –Харків: Харківська академія неперервної освіти, 2012.
4. Бех І. Д. Особистісно-зорієнтоване виховання: науков-метод. посібн./І.Бех. –К.;ІВМН, 1998
5. «1000 + 1 ідея сучасної української школи» (Київ, 2011)
6. Сухомлинський В. О. Батьківська педагогіка. – К.,1978.
7. Лактионова Г. и др. Лидер будущего: новое видение стратегии и практика /Г.Лактионова, И.Зверева, Л.Старикова //Практ. психологія та соц. робота. – 2002. – №3.
8. Енциклопедія педагогічних технологій та інновацій. Х.: Вид. група «Основа», 2010.
9. Маслай Г.С. Виховуємо громадянина //Пед.пошук. – 2000. – №2.
10. Декларація прав дитини: Проголош. Ген. Асамблеєю ООН, 20 листоп. 1959 р. //Відродження. – 1999. – №1.; Почат. освіта. – №21/22.
11. Конвенція про права дитини: Схвалена Ген. Асамблеєю ООН, 20 листоп. 1989 р., і ратифікована Верхов. Радою України, 27 лют. 1991 р. //Інформ. зб. М-ва освіти України. – 1995. – №9.
12. Позднякова О. Виховувати дітей так, щоб вони могли природно адаптуватися в сучасному світі //Сіл.шк. – 2001. – №29/30.
13. Дичківська І. М. Інноваційні педагогічні технології: навч. посіб. / К.: Академвидав. -2004.

13. Ваше педагогічне кредо: «Працюй так, щоб дітям біля тебе було комфортно та затишно. Бачити у кожному учневі Людину»

14. Опишіть ( у формі короткої замітки обсягом до однієї сторінки) власний особистісний і педагогічний портрет:
Мене звати Штих Оксана Іванівна , я працюю у школі № 91 з 1989 року. Ця школа стала мені рідною. Я прийшла працювати педагогом-організатором відразу після закінчення школи. А з 1997 року я працюю вчителем англійської мови. За роки моєї роботи я випустила 3 класи. Зараз я – класний керівник 8- Б класу. Кожен мій випуск особливий. Я пам’ятаю кожного учня, і я сподіваюсь кожен учень пам’ятає мене.
Мої визначальні риси: доброта, наполегливість, любов до дітей, прагнення до досконалості, повага до людей та толерантність
Моє життєве кредо: «Жити так, щоб людям, які мене оточують, було краще від того, що я поруч. Хочеш змінити світ – почни з себе!»
Світ захоплень: Захоплююсь здоровим способом життя та мене захоплює світ подорожей
Моя мрія – це мрія кожної людини. Мрія жінки – матері, яка бажає щастя своїм дітям; мрія жінки – дружини, яка бажає благополуччя своїй родині, мрія просто жінки, яка бажає миру на землі. І мрія жінки – українки, яка бажає процвітання своїй державі.
Улюблений вислів:
1. «Віддай світові найкраще з себе, і, швидше всього, тебе ударять і відштовхнуть: не зважай, віддай найкраще з себе.» (Матір Тереза)
2. «Тільки даючи, можна одержати.» (М.Куаст)

Учительське щастя: Якщо ви хочете знайти вчительське щастя, перестаньте думати про вдячність і невдячність і насолоджуйтесь внутрішньою радістю, яку приносить лише самовіддача.

Як класний керівник я виховую в учнів дисципліну, почуття милосердя, доброзичливість , підвищую внутрішню і зовнішню культуру своїх вихованців, успішно працюю над згуртуванням учнівського колективу, а також навчаю учнів мріяти, бо кожна мрія –колись обов’яково здійсниться!

15. Даю згоду на внесення інформації в базу даних та публікацію матеріалів у періодичних та інших освітянських виданнях з можливим редагуванням