/Files/images/нова2.jpg

Впровадженню Нової української школи передувала велика організаційна робота. Передусім це перепідготовка педагогічних кадрів. Протягом 2017/2018 навчального року всі вчителі початкової школи та вчителі-предметники, які працюють в початковій школі, закінчили студію онлайн-освіти "ЕdEra" та отримали відповідні сертифікати.

На початку 2017/2018 навчального року у всіх областях України були підготовлені тренери, які навчали вчителів у всіх містах та селах України працювати по-новому. В Слобідському районі міста Харкова таких тренерів чотири особи, одна з яких - заступник директора з навчально-виховної роботи школи Горбаньова Валентина Миколаївна. Горбаньова В.М. разом з іншими колегами протягом 2017/2018 навчального року підготувала для роботи в умовах НУШ всіх вчителів Слобідського району, які у 2018/2019 навчальному році працюють в перших класах. Така робота продовжується і в 2018/2019 навчальному році.

Крім цього, вчителі, які працюють у 1-х класах, пройшли навчання на базі комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти".

Вчителі, які працюють в класах з викладанням мовами національних меншин, пройшли додаткові курси на базі комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти".

У вересні 2018 року курси " Робота в умовах Нової української школи" на базі комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти" закінчила директор школи Топоркова Н.С.

13-15 листопада 2018 року директор школи Топоркова Н.С. та заступник директора з НВР Горбаньова В.М. прослухали он-лайн навчання за регіональною програмою тематичного спецкурсу підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів ЗЗСО з інклюзивного навчання "Організація інклюзивної освіти як складова НУШ".

У серпні 2019 року вчителі початкових класів пройшли навчання з тренерами Слобідського району "Робота в умовах НУШ".

11 вересня 2019 року вчителі 1-2-х класів пройшли додаткові курси на базі комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти" - "Технологія роботи з конструктором Лего".

Влітку 2020 року вчитель початкових класів Сіліна М.Е. закінчила студію он-лайн-освіти "EdEra" та отримала відповідний сертифікат, вчителі Самойлова В.В. та Колганова М.А. пройшли он-лайн навчання на тематичних курсах.