21 жовтня наш навчальний заклад приєднується до святкування Всесвітнього Дня Гідності. Усі ми – як дорослі, так і діти – постійно стикаємося з необхідністю і можливістю вибору: якими бути, з ким і як спілкуватися, як вчинити в тій чи іншій ситуації.
Це рішення зрештою формує не лише наш світогляд, але й визначає світ довкола нас: спочатку в школі, виші, а пізніше – на роботі, вдома, в родині, країні і в глобальному суспільстві в цілому.

Усесвітній День Гідності (Global Dignity Day,www.globaldignity.org) – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проект, мета якого – подвигати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

Ця унікальна ініціатива була запропонована у 2006 році членами спільноти Молодих глобальних лідерів (Young Global Leaders) Усесвітнього економічного форуму (World Economic Forum): спадковим принцем Хоконом (Норвегія), професором Пекка Хіманеном (Фінляндія) і засновником неурядової організації «Оперейшн Хоуп» Джоном Хоуп Брайентом (США).

День гідності відбувається кожного третього тижня жовтня, починаючи з 2008 року. Подія є навчальним курсом, який проводиться для вчительства, учнівства й студентства.

У 2014 році Global Dignity Day проводився одночасно у понад 60-ти країнах світу та зібрав 350 000 молодих учасниць і учасників.

«Гідність – це багатогранна категорія, в основі якої повага, відповідальність, толерантність, доброта. На наш погляд, особливо сьогодні дуже важливо привернути увагу української молоді до того, що це поняття стосується і має бути використане по відношенню до кожної і кожного з них, – наголошує Олександр Елькін, координатор Дня Гідності в Україні, кандидат технічних наук. – У цьому році 21 жовтня ми вже вдругий раз проводимо День Гідності в різних закладах освіти нашої країни. Переконані, що це буде колосальний за враженнями й емоціями досвід для всіх – учнівства та студентства, волонтерок і волонтерів-наставників, педагогів».