Участь євроклубу «EuroMix» у міжнародній освітній програмі eTwinning Plus

Київ. Заключна конференція.

19 грудня 2014 року у м. Києві відбулася урочиста подія для найактивніших учасників Міжнародної програми eTwinning Plus - заключна конференція «Підсумки року eTwinning Plus 2014 Україна». На заключній конференції євроклуб нашої школи представляла координатор євроклубу Штих Оксана. Участь у Міжнародній програмі eTwinning Plus – один із напрямків роботи євроклубу. eTwinning Plus – це серйозна гра для євроклубів. Метою Програми є об’єднання вчителів і учнів у велику європейську спільноту, учасники якої постійно навчаються, обмінюються досвідом, пізнають життя інших країн, розширюють світогляд та змінюють свої підходи, відповідно до вимог сучасності. Сьогодні євроклуб має багато партнерів у європейських країнах, бере участь у 8 спільних проектах, активно опановує міжнародний портал eTwinning. Пріоритетними напрямками роботи у проектах є: екологічна освіта, міжкультурний діалог та англомовне спілкування. Програма еTwinning відкриває кордони для нашого євроклубу у міжнародній співпраці, надає можливості для реалізації онлайн-співробітництва з європейськими партнерами. Під час заключної конференції учасники мали можливість познайомитися з найкращими проектами, які були реалізовані протягом року за участю українських вчителів, були продемонстровані найцікавіші роботи учнів ітвінерів – презентації та відеоролики. Особливо приємно було зустрітися з координаторами євроклубів з різних куточків України: Днепродзержинська, Самбора, Костополя, Сміла та інших міст. Враження від спілкування незабутні! Це був позитивний досвід, який дав потужний поштовх для подальшої діяльності й реалізації нових креативних ідей у програмі.