/Files/photogallery/2808/IMG-b88fcab01c27849e05b581f333107f2f-V.jpg

З історії ліцею

У 1972 році в новому мікрорайоні Нові Будинки міста Харкова, на місці пустиря, де протікала маленька річечка, була побудована середня школа № 91. На момент відкриття у школі навчалося більше 2 тисяч учнів.

Першим директором школи був Михайло Якович Вікарчук - вчитель іспанської мови.

Заступники директора з навчально-виховної роботи: Раїса Василівна Стадніченко, Поліна Миколаївна Ковальчук, Ірина Василівна Трут.

У школі вивчалося 4 іноземні мови: англійська, німецька, французька, іспанська.

У 1982 році школа відзначає своє перше десятиріччя. Директор школи - Віктор Павлович Гаркавець.

Заступники директора з навчально-виховної роботи: Алла Іванівна Ліховідова, Алла Костянтинівна Ширяєва, Таїсія Петрівна Чівкунова, Наталія Анатоліївна Бурцева, Євгенія Петрівна Деркач, Антоніна Йосипівна Качинська.

З лютого 1986 року директор школи - Валентина Іванівна Перегудова.

Заступники директора з навчально-виховної роботи: Наталія Анатоліївна Бурцева, Євгенія Петрівна Деркач, Антоніна Йосипівна Качинська, Тетяна Іванівна Кондрат.

Школо..! Ти - наш другий дім!
Колиска – ти, ти –пристань вірна наша!
Зростай, перемагай та молодій,
Бо в місті Харків Дев’яносто перша краща!

У школі, заснованій у 1972 році, 25 класів, в яких навчається 664 учня.

З 2004 / 2005 навчального року директор школи - Топоркова Наталія Семенівна, вчитель біології та хімії, вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання «вчитель-методист».

"Ми всі вчимося, виховуємо та навчаємо", - цими словами можна виразити освітню філософію нашої школи. Головне завдання педагогів нашої школи - створювати для учнів такі умови, які дозволять формувати у них загальнолюдські цінності, розвивати інтелект і потребу вчитися.

У 2023/2024 навчальному році школа працює над науково-методичною темою: "Формування життєвих компетентностей учнів у вимірі освітніх інновацій сучасної школи". Вчителі творчо впроваджують сучасні інноваційні технології.

В червні 2023 року рішенням Харківської міської ради ( № 378/23 від 13.06.2023) Харківську загальноосвітню школу №91 Харківської міської ради Харківської області було перепрофільовано у Комунальний заклад "Харківський ліцей №91 Харківської міської ради".